| 09Ioana09 a întrebat:

Bună TPU! De aproximativ 2 zile in momentul in care deschid netflixul pe plasma nu îmi mai apare trailerul. Gen cum muti cu telecomanda de pe un film pe altul si vezi trailerul direct. Plasma este actualizată, am verificat. Ce as putea sa fac în situația aceasta?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nimic - dă-i ok apoi redare trailer

| 09Ioana09 explică (pentru sierra1):

Nu îmi mai arată?

| sierra1 a răspuns (pentru 09Ioana09):

Fă cum am spus, mere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai android tv te poti duce in magazin play sa vezi daca ai actualizat Netflix-ul. Daca este actualizat te poti duce in setari>aplicatii>Netflix dai click pe el si stergi datele. Daca nici asa nu vrea, te duci la setari>preferinte privind despozitivul>resetati>ok si va merge. La mine se vad trailerele la majoritatea filmelor. Mai sunt unele care nu o afiseaza pentru ca nu o au adaugata de catre Netflix. Asta se intampla la unele dintre cele care sunt inchiriate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sierra1):

Pere

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probleme tehnice la ei la Netflix nu este din cauza televizorului, ai rabdare ca de luni vor rezolva ei problema.

| sierra1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Așadar mere sau nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sierra1):

Mere boss

| sierra1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Atunci mami, poți spune "merci"