| ciresickaaa a întrebat:

Buna TPU de cateva zile mi-am schimbat parola de la facebook si acum nu mai merge sa intru si imi spune ca mI-a trimis un cod pe adresa de email si nu-o mai stiu pe aia cum pot sa o schimb? Dau funda

1 răspuns:
| oana1238105 a răspuns:

Pai intri pe adresa de mail si probabil ai primit un, esaj de la facebook iar acolo iti va spune exact ce trebuie sa faci. Adresa de mail pe care a fost creat contul! daca contul nu iti apartine atunci parola a fost schimbata de proprietar. succes! happy