| Cringasu_Alexandra_1998 a întrebat:

De cateva zile nu mai pot sa pornesc camera la laptop. Este un Hp si de fiecare data cand incerc sa intru pe skype cu camera nu merge. Stie cineva ce pot face? Multumesc. Funda ♥

Răspuns Câştigător
| SeReNoo a răspuns:

Buna, daca ai instalat in ultimul timp alt program pentru camera ta trebuie schimbat si din skype.
Intrii la optiuni si setari video> dupa la seleteaza camera web. Daca iti apar 2 optiuni incearca-le pa aman2. Daca iti apare doar o singura optiune inseamna ca ceva nu este bine.
Sper ca iti merge asa cum am spus eu happy
Funda? big grin

1 răspuns:
| Florin_3378 a răspuns:

Ceau,ai incercat pe orice altceva in afara de skype sa vezi daca iti functioneaza pe messenger exemplu