| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU de cateva zile nu se mai aprinde monitorul la PC cand il aprind am mai patit chestia asta si dupa ceva timp so aprins dar nu stiu de ce face asa am umblat si la cablu din spatetele monitorului si unitate si sunt bagate si nu stiu ce are? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| MissBlackPearls a răspuns:

Se poate sa se fi stricat cablul de alimentare.Ti se deschide din buton?

| GaBByzZuuuuuu explică (pentru MissBlackPearls):

Da se deschide.

| MissBlackPearls a răspuns (pentru GaBByzZuuuuuu):

Atunci cred ca s-a stricat cablul VGA care face conexiunea dintre unitate si monitor.