| Petrut_Alexandru_1988 a întrebat:

De cateva zile telefonul meu are o problema!
Se incarca extrem de greu si se descarca extrem de repede! Astazi L-am lasat la incarcat aproape 2 ore si s-a facut abia 18%! sad
Am incercat sa dau telefonul pe economisire baterie, luminizitatea la minim, am incercat orice dar parca tot mai rau!
Va rog sa ma ajutati pentru ca am nevoie urgenta de el!

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Daca e vechi sau daca l-ai tinut descarcat complet: s-a dus bateria.

Daca nu e asta, inseamna ca ai aplicatii care ruleaza mereu, de ex. virus sau stabilirea locatiei prin WiFi si Bluetooth. Poti incerca sa rulezi Bitdefender Free si sa dezactivezi astfel de stabilire a locatiei.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e mai vechi cred ca s-a bulit bateria, poate sa fie si de la incarcator, incearca cu altul.