| AndreC a întrebat:

De ce atunci cand deschid Google Chrome acesta nu se incarca.Imi apare fila doar ca nu se incarca si nu apare pagina de start! Am incercat sa il dezinstalez si sa il instalez din nou de mai multe ori, dar nu functioneaza.
P.S : Folosesc Google Chrome de mult, insa de cateva zile nu functioneaza.
Help!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dă un restar la calculator/laptop, apoi încarcă Chrome și dacă apare că trebuie dezinstalat, numai atunci faci această operațiune, s-ar putea să nu fie actualizat.
Succes!
Pa, pa.

| AndreC explică (pentru Legiuitoarea):

Pur si simplu se deschide fila doar ca se incarca incontinuu, oricat as lasa-o deschisa si fara nici un rezultat.

| taken a răspuns:

Incearca asta.
http://www.youtube.com/watch?v=H_CK3uMnw1o
Este facut dupa Google Chrome.
Vei fi foarte multumit.

| AndreC explică (pentru taken):

Am incercat si acest browser, insa patesc la fel si cu el.
Mozila, Internet Explorer merg fara probleme, dar Chrome deloc.

| taken a răspuns (pentru AndreC):

Nu stiu ce sa spun.
Vreun fisier pe care il folosesc browser-ele astea da eroare, nu stiu.
Daca mai ai si alte probleme reinstaleaza sistemul de operare.
Poti incerca Opera.