| maadyii a întrebat:

De ce imi apare facebook- ul foarte mic doar cand folosesc browserul mozila?

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Nu prea am inteles ce vrei sa spui, dar incearca asta: intri in mozilla, tine apasat pe Ctrl si roteste de rotita mouse-ului inainte pana ii dai Zoom-ul 100! Succes! Fundita?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pentru ca l-ai micsorat tu, apasa Ctrl + "0" pentru a reseta zoom-ul. de asemenea poti apasa Ctrl + "+" pentru marire si Ctrl + "-" pentru micsorare. poti folosi si combinatia de Ctrl + rotita de la mouse (in sus pentru marire si in jos pentru micsorare)

| Kinezuul a răspuns:

Incearca sa schimbi browserul