| Petrica1337 a întrebat:

de ce nu imi merge datele mobile pe telefon? am 150 de MB si cand activez datele mobile trebuie sa apare ceva sus in bara langa liniile de semnal, dar mie nu imi apare. Nu stiti careva de ce? marca telefonului: Samsung Galaxy poket plus S5301

2 răspunsuri:
| BaitanuByy a răspuns:

Daca esti la mai putin de un kilometru de releu. In afara oraselor mari, de obicei scade semnalul.
Incearca un reset si vezi daca se repeta. Cel mai bine e sa incerci si cu un alt SIM, daca se poate, de la o cunostinta sau prieten, orice.

| Pop_Vera_Si_Flore_1976 a răspuns (pentru BaitanuByy):

Ancearca sa resetezi datele mobile