| Elenana a întrebat:

Buna TPU de ce nu merge facebook-ul si imi apare Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can. Funda

16 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Au ei o problema! Daca esti pe modem inchide-l pentru 5-10 sec si incearca din nou.

| stlucian a răspuns:

PS Cateodata modemul se blocheza si un restart e binevenit(scos din priza) daca nu ai un buton de reset

| LTAA a răspuns:

Este o defectiune temporara.

| Alicezzz a răspuns:

Asa apare si la mine de la bine de 20 de minute, probabil ca le a picat reteau. Asteptam sa isi revina!

| elyfel a răspuns:

Gata si-a revenit laughing

| lovemeoana a răspuns:

Defectiuni tehnice.o sa isi revina.

| alexalexa2000 a răspuns:

Credeam că doar mie îmi apare.Este vreo problemă de la ei, presupun.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Nici mie nu imi merge. Sper sa se rezolve curand.

| bebbe97 a răspuns:

Buna, da si mie imi apare acest,, mesaj daca ii pot spune asa, am inteles ca cei de la FECBOOK au o defectiune sau ceva de genull sau vremea e de vina FUNDA?

| ionutz9912 a răspuns:

Salut, exact asa imi faci si mie, oricum cei de la facebook lucreaza sa rezolve problema, asa ca nu ai decat sa astepti happy.

| Elenana explică:

Mai este cineva in aceeasi situatie?

| mixxjim a răspuns (pentru Elenana):

Dap, si la mine si se pare ca-s mai multi - deci e o problema la ei happy

| Georgiana2911 a răspuns (pentru Elenana):

Dap. Si eu.

| anonima0101 a răspuns (pentru Elenana):

Da crying

| Mihai_Chirica_2000 a răspuns:

Da reincarca/reload de 2-3 ori si o sa mearga

| MizukiChan a răspuns:

E de la ei. Incearca mai tarziu, poate o sa iti mearga. Asa mi s-a intamplat si mie happy