| Rmonster a întrebat:

De ce nu mi recunoaste facebook ul adresa de email? Ce pot sa fac in acest caz?

Răspuns Câştigător
| camicamicami a răspuns:

Poti sa te loghezi cu numarul de telefon daca ti l-ai scris in profil

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca sa dai recuperare parola si asa vei pe e-mailul tau daca ai contul facut cu e-mail-ul cu care te-ai inregistrat. Incearca ca nu ai ce pierde! Poate ca e vina si parolei sa nu-ti aduci aminte exact cum ai pus si mailul sa fie bun!

| Rmonster explică (pentru MihaelaDart):

Problema e ca eu primesc pe e mail notificarile de la facebook, dar nu pot intra in cont deoarece nu mi recunoaste e mail ul.