| CristianoRonaldo10 a întrebat:

De ce se aude intrerupt (sunetul) cand ascult muzica si cand ascult de pe winamp se aude perfect...ce sa-i fac sa se auda bine si pe youtube si apropo viteza de net e mare.

2 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Incearca cu un alt browser de web exemplu Opera, google chrome etc...
daca nu merge dai o scanare de virusi o reformatare de PC si te rog sa imi mentionezi si configuratia PC-ului tau ca sa inteleg mai bine care este problema ca sa faci asta dai click dreapta la My computer-proprietati si zi-mi ce scrie acolo

| Visan_Adriana_1987 a răspuns:

Eu am probleme cu Google Chrome. Daca ascult muzica se aude intrerupt..nu inteleg de ce...e de vina Adobe sau chorm'ul?