| CosminAlexCojocaru a întrebat:

De ceva timp am o pereche de casti Beats Solo HD, care se auzeau destul de bine, doar ca de 2 zile se "comporta" ciudat. Normal jack-ul trebuie bagat pana in capat ca totul sa fie ok, doar ca la mine, daca il bag pana la capat se aude infundat, iar vocea de pe fundal, chiar deloc, relativ numai coloana snora. Dar daca le scot putin, chiar aproape sa iasa, totul se aude bine. Ce pot sa fac?

P.S. Asta se intampla pe orice dispozitiv, nu numai pe telefon/pc/etc.

Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Daca se aude in ambele casti inseamna ca nu e o defectiune majora. Trebuie sa fie un fir intrerupt, deci ar trebui duse la reparat sau reparate de cineva care se pricepe.