| Patrana_Costi_1999 a întrebat:

De ceva timp, cam două săptămani, la notificările de la facebook din aplicație, nu-mi mai apare timpul când a fost efectuata. ("Just now","1 minute ago") și nu știu ce să fac. Am crezut că trece de la sine, dar... Menționez că am un iPhone 5s. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Klandestin a răspuns:

Poate e de la fb, nu mai actualiza, doar cand e nevoie!
Sau poate ca nu l-ai mai actualizat de mult nu iti mai apare.

| Patrana_Costi_1999 explică:

L-am actualizat. Nu știu ce are. Le-am trimis mesaj celor de la Facebook și nu au răspuns nici acum.