| alexbboy13 a întrebat:

Buna TpU. De ceva timp mi-am luat un laptop Asus cu AMD Ryzen 3 3250u cu placa integrata (vega 3 cred) si 4 GB RAM.Eu am incercat de ceva timp sa fac apexul sa mearga bine. Prin bine ma refer ca caracterele sa nu se mai miste in poze. La gameplay la fel si nu stiu ce sa mai fac. Tin sa metinonez ca n-am port de cablu de net. Ar putea sa ma ajute cineva cu aceasta problema?
Dau Funda.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Vezi daca mai poti pune 4 ram sa te ajute

| Wr3nch a răspuns:

Tin sa mentionez ca ce ai tu e laptop de scoala online si filme/muzicuta, nu jocuri. Vrei jocuri competitie ca lumea, vrei laptop cu placa video dedicata la dublu pret.

| alexbboy13 explică:

Problema a fost rezolvata aparent. Multumesc oricum de ajutor.
PWP rolling on the floor))