| andrei97abc a întrebat:

De ceva vreme am o problema cu chatul de pe facebook. De exemplu daca eu ii scriu unui prieten ceva pe chat, lui nu ii apare ce i-am scris doar dupa ce intra din nou pe facebook, dar nici mie ce scrie el. sad Va rog ajutati-ma... FUNDAA!

2 răspunsuri:
| CookieMtfk a răspuns:

Probabil ai probleme cu internetul. Daca ai Wifi, inseamna ca ai semnalul foarte slab. Verifica cum iti merge internetul.

| andrei97abc explică (pentru CookieMtfk):

Nu e problema de la net....cu toata lumea pot vorbi pe chat in afara de o singura persoana si nu....nu ma are la block si nici invers pur si simplu nu apare mesajul decat daca dam refresh la paginasad