| fluturascolorat a întrebat:

de ceva vreme cand ma conectez pe facebook imi apare pagina de start(Acasa) alba complet si profilul la fel.Care ar fi problema si cum as putea sa o rezolv? scuze categoria fundita

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deavolu a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/
actualizeazati flashpalyerul

| fluturascolorat explică (pentru deavolu):

Tot nu merge

| deavolu a răspuns (pentru fluturascolorat):

Reinstaleaza browserul cu care navighezi

| GeorgianaGya a răspuns:

Buna. si la mine face la fel, dar cand intru pe alt browse merge si nu mai imi apare. incearca si tu sa intri pe altul poate merge mai bine si nu mai este pagina alba. sper ca ti-am fost de folos. bye

| Robert91 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu..vad ca nu stie nimeni raspunsu.

| BubulinaaBaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.si mie mi se intampla la fel! chiar nici acum nu-mi merge.am intrat pe alt cont si merge normal,dar cand intru pe al meu:GATA!cryingimi arata doar niste lucruri cum ar fi:Liliana Lepadatu si Acasa dar cand apas la numele meu, nu se intampla nimic, raman practic pe aceeasi paginacryingsi am incercat si de pe alt browser...(mozilla firefox)