| FreshDreams a întrebat:

De curand am cumparat un telefon Samsung Duos Champ(GT-E2652w). Am incercat sa instalez niste jocuri, dar la unul imi dadea o eroare java: exceptie IO. Este vorba de jocul Fruit Ninja. Stie cineva cum sa rezolv problema, va rog? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Darkhawker a răspuns:

E de la pachetul pe care incerci sa-l instalezi. Fie nu e compatibil, fie e prost el. Incearca alta varianta pe care sa o pui pe telefon.

| Cristian_Buzea_1993 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon, si as vrea si eu niste jocuri pentru el... am cautat pe mai multe site-uri, dar nu am gasit decat niste porcarii