| malina1 a întrebat:

De curand cand am vrut sa descarc o melodie mi s-a descarcat programul TurneUp Untilities.L-am sters de peste tot insa mi-a ramas in bara, langa ceas
Imi puteti spune va rog cum sa-l sterg? E ugent!
DAU FUNDA!

PS. Scuzati categoria dar vreau un raspuns cat mai repede

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Programele nu se sterg, se dezinstaleaza! Din "add or remove programs". Acum nu ai ce sa mai faci pentru ca i-ai sters fisierul de uninstall si nu mai stie sa se dezinstaleze. Singura solutie este sa-l instalezi iar dupa care sa-i dai un uninstall cum trebuie.