| ydcgderimonxiiducbrn a întrebat:

De curand maxim un an mi-am cumparat un laptop marca Lenovo. De o saptamana imi apare pe ecran ca
licența Windows va expira în curând. Ce inseamna asta si ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi licenta.
http://www.pcgarage.ro/sisteme-de-operare/

| blond1x a răspuns:

Platforma pe care rulează laptopul nu este una originală, adică când ai instalat windowsu ai folosit un "fals" si nu cel original care necesită sa fie cumpărat, însă poți rezolva problema descărcând "windows activator".

| patrik986 a răspuns (pentru blond1x):

Nu inseamna ca a folosit unul "fals" ci inseamna ca ia expirat licenta trial(30 de zile).