| catalin09023 a întrebat:

de curând mi-am cumpărat o boxa bluethooth myria mdc-0601 de pe Altex, ajuns acasă doresc sa îmi porbez noua boxa luata la un preț avantajos, se aprinde, se conectează la telefon si vreau sa ascult muzica dar nu se aude, încerc sa dau drumul mai tare la volum dar tot așa nu se auzea nimic. Inainte sa imi cumpar boxa am fost la niste prieteni si am văzut o boxa identica dar luata din Media Galaxy care funcționa perfect. Singura diferență era ca una avea card TF iar a mea nu. Ma gândeam sa fie de acolo. Dar nu sunt sigur. Boxa mea funcționează dar sunetul deloc. Va rog sa ma ajutați.

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Poate trebuie bagata la ancarcat

| catalin09023 explică (pentru iwefgOficiall):

Am bagat-o dar nimic. Rog pe unul care foloseste acest tip de boxa sau stie

| Robert_Cristea_1968 a răspuns:

Aceasi problema mai bine du o inapoi