| anonimus43 a întrebat:

de curand mi-am cumparat un televizor LG LA620S. Ma conectez cu el la wifi si intru de pe el pe anumite site-uri cu filme sa ma uit. Problema e ca la fiecare 20 de minute se opreste, ori spune ca memorie insuficienta pentru a viziona filmul si imi da optiunea de a reincarca si apoi merge inca 20 de minute si iar se opreste dar de data asta numai apare nimic doar negru si trebuie sa dau refresh la pagina si tot asa. Imaginati-va cum e sa vezi un film asa. Si uneori nu pot da pe full screen, nu inteleg de ce, va rog ajutati-ma si spuneti-mi daca stiti vreun site pe care pot vedea de pe tv (dat fiind faptul ca laptopul meu e putin cam vechi si nu are hdmi pentru tv, si tv e prea nou si nu are intrare pentru laptopul meu) Multumesc anticipat. Ozi faina! :*

1 răspuns:
| Purușniuc_Sebastian_1995 a răspuns:

Aici are probleme TV-ul, softul TV-ului, eu am un Samsung si functioneaza perfect.Vezi,poate e ceva de la setari, cauta pe youtube sau citeste manualul de instructiuni