| Nimeni2323213 a întrebat:

Buna TPU.

De curând mi-am luat niste căști noi și când ascult muzica tot îmi pune pauza la video, ba îmi da volumul mai tare fără sa vreau, ba da drumul la playlist-ul de pe spotify. Știti de ce și cum as putea scapa de aceasta problema?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Duci castile inapoi si iei altele!
DACA nu cumva, tot ce povestesti tu se face fara sa iti dai seama din telefon, mai ales cu always on display dar nu numai, controlul muzicii se face pe ecran, chiar daca e incuiat!

| Nimeni2323213 explică (pentru Bizon95):

Am rezolvat... era din cauza husei...

| Bizon95 a răspuns (pentru Nimeni2323213):

Bravo!winking