| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.De curand mi-am resetat parola la pc,si acum cand am intrat pe opera imi scrie "this website is not available".Bun,am mai intrat si pe celelalte browsere... google chrome, mozilla firefox..nu am nicio problema cu internetul

Ce e de facut?

6 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Cu alte browsere a mers? Ca n-ai precizat. Ai spus doar ca ai intrat pe ele.

| FantasyChary12 a răspuns (pentru RaduTN):

Nu,nu a mers.Initial,am intrat pe opera si imi zicea ca this website is not available. Dupa asta,am mai intrat pe google chrome, mozilla firefox, internet explorer.
Nici skype-ul nu merge, poate ceva program s-a sters? Internetul merge bine, dar vad ca am probleme la setarile de la internet.

| DjNick112 a răspuns (pentru FantasyChary12):

In cazul asta e clar ca ai probleme cu internetul, fa din nou setarile de la internet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inta in control panel-intenet option-conection-lan si acolo debifezi seve proxy.

| DjNick112 a răspuns:

Data de la calculator este actualizata?