| AlexXx15 a întrebat:

TPU, de curând mi-am spart telefonul, un LG L5 II, și touch-ul merge, dar display-ul rămâne negru, acum problema e ca toate contactele sunt pe el, și nici modul dezvoltator nu e activat, cum as putea sa fac rost de ele, fără sa fiu nevoit sa schimb ecranul? Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scoate card-ul SIM si baga-l in alt telefon. Toate contactele salvate pe el le vei putea folosi.
Daca ai facut prostia sa-ti tii contactele in memoria telefonului, atunci asta e. Eventual la service le vor putea accesa cu programe speciale.

| anonimg a răspuns:

Conectează-l la pc.