| anonim_4396 a întrebat:

De curand voi primii un iPhone 4. (IPHONE 4, nu 4S). As vrea ca detinatorii al acestui telefon sau cei priceputi sa imi spuna PRO si CONTRA al acestui telefon din toate punctele de vedere: Camera, design, procesor, memorie, etc.

FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| Alees a răspuns:

Eu am avut aproape toate telefoanele, am avut iphone 2g, 3g, 3gs, 4g, 4s, Samsung galaxy s, s2, s3, si multe altele, camera estee foarte buna pe el chiar daca are declarati 5 mpx il face pe Nokia n8 cu 12 mpx, design ul este foarte este ok nu ma atrage foarte mult, procesorul este foarte bun merge orice joc aparut pe el fara se se blocheze, memoria este suficienta am nu cred ca vrei reusi sa umpli 16 gb de retu de vei convinge este un telefon foarte bun

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Alees):

Si as avea inca o intrebare. Telefonul iPhone 4 vine cu memorie de 16 GB? Ca am mai citit pe net ca este si optiune de 8 GB, dar nu stiu sigur.

| Alees a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Iphonul are memorie de 8, 16, 32 gb depinde de buget Funda?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Alees):

Mersihappy

14 răspunsuri:
| hahaha a răspuns:

Tu ai venit sa te lauzi ca primesti iphone? patetic

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru hahaha):

Am cerut opinii despre acest telefon, fiindca nu am avut niciodata un telefon pe sistem operativ iOs, si chiar nu stiu cum sta la capitolul blocat, etc. happy
Dar nu ti-a cerut nimeni sa comentezi. Daca vrei sa ajuti, fa-o cu bucurie, daca nu, tine rautatea pentru tine.

| hahaha a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Da-mi-l mie atunci, nu ma supar. iti dau ceva cu wm sau symbian

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru hahaha):

laughing Nu, mersi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca il primesti si nu dai niciun ban pe el ce te mai intereseaza pro sau contra. e peste 95% din telefoanele de pe piata la momentul actual.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru suntserios):

Folosesc mult telefonul pentru internet, muzica, poze, aplicatii, etc. si de aia intreb. happy

| suntserios a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Pai daca inca nu l ai primit cum de il folosesti?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru suntserios):

Folosesc telefonul ACTUAL (un LG) pentru poze, muzica, etc. si se blocheaza.De aia am intrebat daca iPhone-ul face fata la toate astea.

| GummitsaxXx a răspuns:

Poi..Defectu` lui este ca nu poti primii muzica de la alte telefoane..Numai de la iPhone straight face..Asta m-a deranjat si pe mine..Cu blocatu` sta bine..Adica nu se bocheaza..Are o camera ff buna si pentru filmat si pentru fotografiat..Adica este Ok telefonul` ...Numai defectu` pe care l.am mentionat mai sus straight face..Aa..Si i se sparge ff repede ecranu` ai grija de el..Eu i.am schimbat ecranu` de 2 ori laughing rolling on the floor..Asa ca ai grija :*