| Danut18 a întrebat:

De curand voi primii un Samsung Galaxy S6 Edge. As vrea ca detinatorii al acestui telefon sau cei priceputi sa imi spuna PRO si CONTRA al acestui telefon din toate punctele de vedere: Camera, design, procesor, memorie, etc.

4 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Sim- nano SIM
Rezolutie- 1440 x 2560 pixeli (~ 577 ppi densitatea pixelilor)
Memorie- slot pentru card NU
Memorie interna-32/64/128 GB, 3 GB RAM
Aparat foto- primar-16 MP, 2988 x 5312 pixeli, stabilizator optic de imagine, autofocus, flash LED
Video- 30fps @ 2160p, 1080p @ 60fps, 720p @ 120fps, HDR, dublu-video rec
Desi are aceste calitati are si un dezavantaj unic acela fiind ecranul daca este spart te costa o caruta de bani sail repari deoarece asta este o firma Coreana si nu se prea gasesc piese prin Romania, deci ai grija cum il folosesti si in legatura cu cardul de memorie nu iti face griji in privinta asta nu ai tu cu ce sa ocupi memoria telefonuluilaughing

| Danut18 explică (pentru kanechy):

Telefonul filmează la rezoluție de 4k?

| cristi767 a răspuns:

Sunt cateva zeci de review-uri pe eMag. Citeste-le pe alea prima data: http://bit.ly/1KWMIcz

| razvan131997 a răspuns:

Telefonul este exceptional, design foarte diferit si frumos in acelasi timp. Din cate am inteles, singura problema ar fi ca se incalzeste exagerat.