| ohkay a întrebat:

De ieri, când pun o melodiie pe YouTube după câteva secunde se oprește și se blochează clipul respectiv și de abia pot închide fereastra. Iar după, dacă deschid altă fereastră și pun... merge. După un timp iarăși face figuri la începutul unor melodii... nu înțeleg ce are.

1 răspuns:
| casher a răspuns:

Depinde, esti pe telefon sau calculator?
pe calculator trebuie sa ai cam peste 512mb-1gb RAM.
Pe telefon si eu am 512mb si face figuri. Se glitchuieste si se fac culori aiurea cu patrate si sunete ciudate. Ma rog, si la telefon parca 1gb sau mai mult is perfecti. La fel si pe pc.
Poti descarca melodii folosind http://2conv.com/ro/, e cel mai bun site pentru astfel de lucruri. Convertezi o melodie de pe Youtube in mp3. Acolo pui linkul si dai pe converteste. sa fii sigura/sigur ca e pe mp3. Bafta :D