| anonim_4396 a întrebat:

De ieri, cand vreau sa inchid laptopul imi apare timp de cateva ore 'Shutting down' fara sa se inchida. Cand il deschid sau cand il folosesc, functioneaza normal, dar cand il inchid, se intampla astfel.Imi puteti spune din ce cauza ar putea fi problema asta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Curata hardul si registrii cu c cleaner, apoi incearca sa defragmentezi hardul, partitiile cu perfect disk.

| morningstar a răspuns (pentru florin1979):

Multumesc.

| florin1979 a răspuns (pentru morningstar):

Cu placere! ai rezolvat?

4 răspunsuri:
| eueueueofda a răspuns:

Poate e d ela windows

| yza123 a răspuns:

Aceeasi problema o aveam si eu. dar dupa un timp de 4-5 zile mia revenit la loc. Adica nu mai imi aparea aia. Am umblat la setari si... Lam rezolvat. funda? big grin