| TechHelper a întrebat:

De ieri la ora 21:00 nu se mai aude nici o melodie, nici Winamp, nici BS.Player nici GOM, nici Windows Media Player, Am dat restart dar la fel face am dat reinstalare la toate playerele, si a doua zi a inceput sa nu se mai aude, Nu e problema de la Windows si nici de la sunet Cum scap de asta

Urgent, FUNDA

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca : Restaurare pc la un moment anterior! Bafta!

| Zaygon a răspuns:

Eu totusi cred ca e de la driverul de sunet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva cu numele "TechHelper" a ales sa reinstaleze player-ele atunci cand a avut o problema cu sunetul... Asta spune tot.

| TechHelper explică:

PROBLEMA REZOLVATA

Am bagat AVG Optimizer si am scapat de eroare