| andreeasweetlove a întrebat:

De pe telefonul Nokia 302 Asha se poate sa:
1. vezi video pe youtube?
2. asculti radio online
Dau fundalove struck + vot:*

2 răspunsuri:
| Marialy a răspuns:

Buna! Astazi mi-am luat telefonul Nokia 302 Asha si sa stii ca sunt multumita de el. big grin
1.da merge, dar cateodata apare "retea ocupata" si video-ul se vede mic se aude putin cam intrerup (poate din cauza ca este retea ocupata)winking
2. la mine nu merge dar am radio ca aplicatie :d
:*

| KaRyNa444 a răspuns:

Poi si eu am un Nokia Asha 302 de o luna si il iubesc adica...pe youtube poti vedea clipuri si nu stiu daca merge radio ul merge online dar cum a zis Marialy ai radio inclus(merge daca ai castile)laughing asta cred c-o stiai! In fine sper ca te-am ajutat si sa il folosesti sanatoasa! Byebye!