| Scarlett011243 a întrebat:

De seara trecuta nu imi merge facebook-ul.
Pur si simplu m-a scos afara, eu am incercat sa ma loghez din nou, si imi arata ca se incarca, iar apoi m-a dat la pagina principala (aceea in care iti faci cont pe FB)
Si tot asa se intampla si acum.

Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Daca te-a deconectat cand erai pe el cel mai probabil ai fost deconectat de cineva care iti cunoaste parola si te-a scos de pe el.Incearca o recuperare a parolei apoi schimb-o.Inainte de asta sterge tot istoricul browserului si incearca sa te loghezi.
Facebook blocheaza incercarea de logare din alta locatie.

8 răspunsuri:
| samysamy a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asa ceva si eu am dat un reset la modem si s-a rezolvat. DA si tu poate se rezolva bafta!

| demonxyz a răspuns:

Incearca sa scrii emailul cu @yahoo.ro nu cu @yahoo.comwinking la mine a mers >big grin

| sergiumot a răspuns:

Ce internet ai modem sau cablu

| biencuttamaa a răspuns:

Deci...Poti sa stai linistita! Poate fi de la parola! Daca nu iti mai amintesti parola schimb-o! DAai click acolo unde stie Mi-am uitat parola sau ceva de genul si scrii parola ta veche asa cum ti-o amintesti si ce parola vrei tu! Iti spun chesti asta pentru ca si mie mi s-a intamplat asa si mi-am schmibat parola! Sper sa mearag!

| Scarlett011243 explică (pentru biencuttamaa):

Eu nu am problema cu parola...
Ai inteles gresit, dar mersi ca ai incercat.

| biencuttamaa a răspuns (pentru Scarlett011243):

Aaa! Am inteles eu gresit! Scuze! happy

| Scarlett011243 explică (pentru biencuttamaa):

Nu e nimic happy

| Jaein a răspuns:

Poi daca nu merge incearca sa-ti faci alt facebook si tasteaza numele vechiului facebook sa vezi daca iti mai apare contul vechi