| AnDr3iYY a întrebat:

de unde pot sa imi cumpar cont premium pe minecraft? Funda

Daca cumpar minecraft imi da si cont premium? Vot

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ce e contul premium?

| S8N a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai diferenta de la contul premium de cracked este ca poti sa intrii pe serverele premium (Care nu sunt cracked) si poti sa ai numele tau unic, poti sa iti schimbi skinul.

| S8N a răspuns (pentru anonim_4396):

Contul premium ti-l poti cumpara din diferite magazine (Cred ca e la Altex, dar NU SUNT SIGUR!) intr-o forma de card. Razuiesti partea care pare mai sclipitoare si o sa ai codul. Fa-ti un cont pe www.minecraft.net si cand iti cere sa platesti apasa pe "Reedem Code" si o sa bagi acel cod. Daca nu ai gasit acel card, poti sa platesti prin PayPal sau MasterCard direct.

Apropo, nu cred ca stii, dar cont premium=Cont Cumparat.
Sunt multe beneficii cu cumpararea Minecraft-ului decat a folosi un crack.

P.S. Eu am cumparat un card si a mers tot.

| Orochim4ru a răspuns:

Daca cumperi mincraft iti da cont premium asa ca, cumpara-ti jocu'...

| EusebiuSeby19 a răspuns:

Guess what? I found a site that's giving Minecraft gift codes away for free! http://freeminecraftgiftcode.net