| Gabriel_Mario_1987 a întrebat:

de vreo 2 zile am aceasta problema "Automatic repair Loop" Nu pot iesi din ea orice fac Ajutor dau funda! (este pentru un prieten)
Specificati : Intel quad core q6600 2.40 ghz Geforce 210 8 gb ram

11 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Scoti mufa de la hard, ii dai cu instalarea normal pana in punctul unde trebuie sa iti arate hardul! acolo mufezi la loc hardul ii dai refresh si gata!
succes! La mine a mers asa.

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru mudokins78):

Merge si daca am ssd?

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru mudokins78):

Si cum dau cu instalarea normala sunt la inceput si nu prea inteleg...

| mudokins78 a răspuns (pentru Gabriel_Mario_1987):

Ai windows pe stick sau dvd nu conteaza.cand ajungi in dreptul instalarii unde te intreaba unde vrei sa instalezi windows, atunci bagi mufa mai mica in ssd, dai refresh la hard in instalare, apare hardul, dai delete la toata partitia (sunt doua de obicei) si continui cu instalatul.

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru mudokins78):

Nu prea inteleg este un video pe Youtube care m ar putea ajuta?

| mudokins78 a răspuns (pentru Gabriel_Mario_1987):

Stai un pic ca iti trimit link

| mudokins78 a răspuns:

Ce windows are si ce windows vrei sa instalezi?

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru mudokins78):

Nu vreau sa instalez nici un windows momentan are windows 10 mi l a adus un prieten si a zis ca are o problema si se numeste automatic repair loop

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru mudokins78):

"there was a problem resettings your pc no changes we re made "

| mudokins78 a răspuns (pentru Gabriel_Mario_1987):

Omuleee! Ce vrei sa ii faci cu adevarat?