| Defhs a întrebat:

Deci am o intrebare. Daca imi resetez mobilul (xperia x8) la setarile de fabrica, mi se vor sterge pozele si contactele?

Răspuns Câştigător
| SmileYasminutzaa a răspuns:

Buna.Pozele nu se va sterge, dar din pacate se sterge contactele.Si eu am patit asta o data cu telefonul Lg Optimus One si am vrut sa resetez si mi s-a sters din pacate contactele dar pozele nu s-au sters. happy

Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Cristiann_2359 a răspuns:

Conteaza,daca sunt pe card nu se vor sterge iar daca sunt in memoria telefonului se vor sterge.

| iRaul a răspuns:

Daca e resetare numai la setari, ce treaba ar avea cu memoria?

| BlurrY a răspuns:

Da ti se sterge tot.o sa-l ai exect cum l-ai avut cand l-ai luat din magazin...dar ca sa nu ti se stearga lucrurile.(in caz ca le ai pe card de memorie). scoate cardul si il resetezi (telefonul)...si apoi bagi cardul la loc.sau daca le ai in memoria tell.la iei si le salvezi toate pe card.( in caz ca ai ) BAFTA!

| Nyk_Nyckolas_1991 a răspuns:

Nu