| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

Buna TPU happy. deci am o mare problema sper ca o sa fiu destul de explicita ca sa ma puteti intelege si sa`mi dati raspunsul corectwinkingDeci vreau sa va spun ca am un laptop si nu mereu candil deschid jos in colt in dreapta imi apare niste scrisuri si zice ceva de genu "Low Disk Space". inainte mi se mai stricase laptopul si cand l`am deschis s`a facut singur nu stiu cum nu ma intrebati nu stiu sigur ce avea atunci, si pe desktop nu mai aveam de cat 4 programe de ale mele adica:un joc, messengeru`, Mozila si intrnetu` explorer.Normal ca inainte aveam vreo 17 programe : photoscape jocuri winamp folder cu poze folder cu multe melodii si etc.toate aceastea imi disparuse iar acum cand am numa 7 programe pe desktop imi tot apare low disk space. iar cand imi apare si dau accept imi apare ceva o imagine ca si cum s`ar sterge ce am in pc daca asta insemna ca o sa am loc sa`mi pun poze in pc sa ascult muzica pana la sfarsit pe youtube ca inainte, si daca dau accept si se sterge as vrea unele programe de pe desktop sa fie salvate ca sa le am si dupa ce voi da acept deci cum sa fac? fundaaaaaaaaa mareee promit

Răspuns Câştigător
| SayYesForIceCream a răspuns:

Sterge si dezinstaleaza de ce nu ai nevoie happy! Iti apare aia pentru. ca nu prea mai ai spatiu in hard big grin. Asa mi s-a intamplat si miewinking
Funda? big grin puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Asa a avut si sora mea si a trebuit sa formateze tot. deci salveaza ce poti pe dvd-uri.si pune pe cineva sa formateze tot si sa bage iar windows-ulwinking

| adonisslanic a răspuns:

Lol, sterge ce nu iti trebuie prin HDD, ca te anunta ca nu mai ai loc in hard disk... Credeam ca este destul de evident.-.