| βÚβÚ a întrebat:

Deci am o problema cu adresa mea de e-mail.Cand vreau sa imi fac cont pe un forum imi tot da eroare si spune ca adresa este invalida, insa nu pricep de ce. Pot intra pe mess sau pe mail, dar cand vreau sa imi fac cont.nu vrea! Noroc ca mai am si alte adrese, dar totusi ce se intampla?

3 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Dupa adresa ta, trebuie' sa scrii si @yahoo.com.

| gogusamsung a răspuns:

Sigur ai scris corect numele domeniului (adică ce scrie după "@") gen celmaitaredinparcare@yahoo.com și nu. co,. ro, sau mai știu eu? În mod normal asta e singura explicație