| Iuliaa_3660 a întrebat:

Deci. as vrea sa-mi cumpar alt telefon si pariniti au spus ca pana in 70 de euro. as vrea sa-mi recomandati ceva telefoane bune. Cel care pune un telefon frumos si convenabil. adica sa mearga bine etc. are funda... Daca depaseste un pic nu e problema

1 răspuns:
| DarknessKirin a răspuns:

Nokia c3 ar trebui sa ajute, costa 300 de lei fara abonament etc, functioneaza ca luna, eu mi l-am schimbat acum un an, dar m-a satisfacut toata durata lui. Daca intr-o zi o sa poti lua un telefon mai scump nitel, iti recomand Nokia Lumia sau HTCurile.Si mai scumpe Nokia Lumia 920, Samsung GS3 si Iphone 5 happy