| Aria104 a întrebat:

Deci de la o vreme, telefonul mobil o ia razna de tot! Simptome: 1.Se descarca repede; 2.se stinge din senin apoi se aprinde singur; 3.la incarcarea la priza ecranu-i sta mereu aprins; 4. uneori nu tine nici pe durata unei convorbiri desi are bateria plina... In fine, are apucaturi! O fi de la cazaturi sau lasarea peste noapte la incarcat? E un Nokia 6300 (corp metalic argintiu-negru). Ii zic adio sau face sa-l duc la reparatie? Ce poate sa aiba? Merci anticipat.

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Du-te vezi daca il poti repara thinking daca e prea terminat, mai bine iti cumperi unul nou big grin

| Gabi05 a răspuns:

Poti sa-l duci la garantie.Cauzele pot fi
-bateria
-deteriorarea circuitelor
-erori de soft

| RobyRobert98 a răspuns:

Altu!