| alexia884734986 a întrebat:

Deci eu am uitat parola de la contul de facebook.Numarul de telefon pus acolo este unul vechi si email-ul are "yahoo.ro" la final.Stiti un site unde pot sa pun la email "yahoo.ro" pentru a-mi recupera contul?

23 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are niciun sens ce scrii tu acolo

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

Eu am nevoie de alta platforma unde sa ma pot loga cu acel email pentru a primi un cod si sa imi recuperez contul.Pe gmail, yahoo, outlook etc. nu merge sa ma loghez cu "yahoo.ro

| suntserios a răspuns (pentru alexia884734986):

Acum chiar nu are sens ce scrii... ce platforma, ce recuperare.

Ce vrei de fapt?

Un site care sa aiba toate datele de Facebook si sa iti recuperezi tu parola de acolo? De ce crezi ca exista asa ceva?

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

Am nevoie de o platforma gen gmail unde pot sa ma loghez cu yahoo.ro

| suntserios a răspuns (pentru alexia884734986):

Platforma aia, logic e yahoo. ca doar nu vreai sa te loghezi cu contul de yahoo, pe gmail

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

Pe yahoo te loghezi cu yahoo.com eu am nevoie de yahoo.ro, logic laughing))

| suntserios a răspuns (pentru alexia884734986):

Nu e absolut deloc logic.

Yahoo e un server de mail pe care te loghezi in primul rand cu ID nu cu numele domeniului... Este irelevanta ca tu ai mail facut pe yahoo.com.ro .co.uk

ca sa nu mai zic ca daca ai ip de Romania iti face redirect automat spre https://ro. yahoo.com/

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

Are logica daca gandesti.Contul meu are email-ul cu yahoo.ro la final.De cand mi-am facut contul ala nu m-am conectat pe niciun site cu acel email. Eu acum trebuie sa imi fac cont cu acel email si neaparat are nevoie de yahoo.ro la final.Pe yahoo daca vreau sa-mi fac cont se pune yahoo.com

| suntserios a răspuns (pentru alexia884734986):

Fii coerent odata, ca nu se intelege nimic.

Tu vrei sa iti creezi cont de mail? Sau doar vrei sa te loghezi pe contul tau de mail?

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

Avand in vedere ca am explicat clar si tu nu intelegi it s not my fault. Tysm for your time!

| suntserios a răspuns (pentru alexia884734986):

Clar? Habar nu ai sa te exprimi. Ai zis ca vrei o platforma unde sa bagi yahoo.ro ca nu iti merge Facebook. Ce spanac sa intelegem noi din asta. Fii coerent in ceea ce ceri ca tot nu se intelege inca.

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

Deci email-ul meu de pe Facebook se termina cu yahoo.ro si am nevoie de o platforma unde ma pot loga cu acel email pentru a primi un cod. Pe yahoo nu pot ca e cu yahoo.com, pe gmail nu pot ca e cu gmail.com, pe outlook nu pot.

| suntserios a răspuns (pentru alexia884734986):

Ti am mai explicat asta odata.

pe serverul de la yahoo.com te loghezi cu id. Adresa de mail e formata din doua parti

id@yahoo.xx

xx, poate fi orice tara, este suficient sa te loghezi cu id pe yahoo.com

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

Avand in vedere ca am incercat si nu am primit codul happy.

| suntserios a răspuns (pentru alexia884734986):

Sigur nu ai facut ce trebuie pentru ca pari extram de confuzat de termeni

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

Nu par darling.Eu mi-am facut cont si automat la final se pune "@yahoo.com" cand eu am nevoie de "yahoo.ro". Totusi am incercat si am facut cont cum ai zis tu si ghici ce? nu e bun)))

| suntserios a răspuns (pentru alexia884734986):

Hotărăște-te ce vrei, sa iti faci cont sau sa te loghezi in el și pe urma discutam. Ca acum la fiecare raspuns parca vrei altceva.

| alexia884734986 explică (pentru suntserios):

E aceeasi treaba ce iti zic. Vreau sa-mi fac cont si la final sa aiba "yahoo.ro" si daca pun "yahoo.com" nu e bun.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sute de adrese de mail se termina cu yahoo.ro
Ceea ce ceri, e imposibil. E ca si cand ai vrea sa intri in contul vecinei, fara să știi parola... cam același lucru.

| alexia884734986 explică (pentru floresdemayo):

Eu am nevoie de alta platforma unde sa ma pot loga cu acel email pentru a primi un cod si sa imi recuperez contul.Pe gmail, yahoo, outlook etc. nu merge sa ma loghez cu "yahoo.ro"

| floresdemayo a răspuns (pentru alexia884734986):

Tu nu iți mai amintesti nici parola de mail, nici cea de Facebook? Ai uitat tot, chiar toate datele de logare?

| JicaContra a răspuns:

Pai yahoo.ro merge binemercic!
http://mail. yahoo.ro
daca ti-ai uitat parola si de acolo atunci sa iti fie de bine!

| flixbuster a răspuns:

Iti trebuie acces ori la numarul de telefon ori la adresa de e-mail.

Daca nu mai ai numarul de telefon, il poti suna pe cel care il are acum, sa-i explici situatia si sa-l rogi sa te ajute.

Pentru mail trebuie sa mergi aici: http://mail.yahoo.ro