| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.deci sunt pe rds la internet si tv si vreau sa cumpar un router pentru wireless de pe okazii.ro.dupa aceea trebuie sa platesc lunar si vechiul internet si routerul sau doar vechiul abonament internet?

Răspuns Câştigător
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Platesti doar vechiul abonament de internet, nu conteaza cate dispositive conectezi la linia lor de internet si ce pui pe ea, este problma clientului.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

N-are nicio treaba routerul cu cablul. Tu iti platesti in continuare acelasi abonament si te priveste cati intra pe wireless-ul routerului. Si eu am un router care e folosit doar cand e fi-meu acasa si are nevoie de net la laptop. In rest, sta degeaba si nu platesc nimic pentru el.