| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
detin un laptop Asus X555LJ si am are windows 7 pe 64 bit. stiti cumva unde pot sa gasesc softurile pentru acesta?
pentru ca pe site-ul de la Asus sunt doar pentru windows 10 sau windows 8.1

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce inseamna la tine softuri? Daca nu sunt la producator, inseamna ca nu sunt, nu e facut pentru win 7!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Eu am cerut ajutor nu o constatare
poate ai auzit de softur compatibine dar nu cred

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Campionule, se numesc drivere, ca idee! Dar poate vrei sa le faci tu, daca producatorul nu a vrut si nici constatarea mea nu ti-a placut! Hai ca am dat-o in rime!

| horia2012 a răspuns:

Descarc asta gratuit (online sau offline) scanezi sa vezi ce drivere gaseste. Le instalezi. Daca nici cu programul asta nu gaseste pentru W7, inseamna ca nu sunt drivere pentru laptopul tau.
https://drp.su/index.htm