| grimreaper_9745 a întrebat:

Dintre Nokia E7 - Nokia N8 - - HTC desire - Samsung Galaxy S care credeti ca este mai bun si mai convenabil din toate punctele de vedere (pret, baterie, accesorii Etc.) Funda pentru raspunsul cel mai complet.

6 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Fara discutii, Nokia N8, un supertelefon!

| SttyL3R a răspuns:

Samsung galaxy S mi se pare cel mai misto happy.Dar insa e cel mai scump dintre toate laughing2 fete de la mine din clasa il au smug Are market, poti sa faci rost de ce jocuri vrei pe gratis, poze, etc. Si Nokia e7 imi place si e mai ieftin. Dar din cauza quety-ului se poate rupe smug.

| aTkz0r a răspuns:

HTC desire Are procesor de 1, il am de ceva timp sunt foarte multumit camera de 5 un super blit la fel ca la aparate foto, se misca excelent HTC for ever

| nr7_9329 a răspuns:

Nokia N8 sau Samsung galaxy s(are ecranu mai mare 4.0)

| BloodFactory a răspuns:

Samsung Galaxy S

| generosu a răspuns:

Samsung galaxy s spun eu. Il am si este foarte bun, niciun smartphone Nokia nu s-ar putea compara cu el.
Sii ca cel mai bun telefon de pe piata la ora actuala este Samsung galaxy s II asest Samsung are cateva imbunatatiri fata de galaxy s dar tot de la el porneste @_@