| Kukusterino a întrebat:

Doresc sa imi iau un laptop! Vreau sa aiba comp bune si sa nu fie peste 1300-1400 RON! adica vr memorie si placa de baza bune! Ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Pe un laptop de 1400 pe lei verifici mailul si joci chicken invaders.
Daca vrei jocuri complexe sau filme hd, o sa se supra'incalzeasca si restarteze si n'o sa poti face nimic cu el si sunt bani aruncati.
Bafta

| Cyclon3 a răspuns (pentru CataC):

laughing))))))))))))))) ce copil esti..Am vazut laptopuri de 1700 lei mai bune decat 3 pc-uri puse la un loc...Prietene daca nu te interesezi mai bine taci.

| CataC a răspuns (pentru Cyclon3):

Ia-ti si de 50 de lei, vad ca esti priceput. Eu ti-am zis parerea mea, faci cat de duce capul. Bafta

| Cyclon3 a răspuns (pentru CataC):

Bine..sincer? Am vazut multi angajati care isi castiga painea din it si le-am pus 2 intrebari la care ei..nustim domle..de ce nu v-ati interesat?! Asa ca..degeaba ma tot aburesti cu raspunsul asta happy

| strengaritzza a răspuns:

...0gb-3gb-l/

...4gb-red-l/

...b-black-l/

La pretul acela, sunt bune, zic eu.

Sper ca te-am ajutat.

Funda!