| Burlan_Raul_1999 a întrebat:

doresc sa-mi achizitionez un laptop pentru gaming si job. Imi poate spune cineva de unde pot cumpara un Acer Helios 300 la un pret decent? Sau exista alte laptopuri din aceeasi categorie cu gtx 1060?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce inseamna un pret decent?
pe amazon costa 1000 de dolarii
https://www.amazon.com/......B06Y4GZS9C
Lenovo legyon 720, Asus mai are, HP, dar tot pe acolo ca pret, intre 5000 de ron -6000 de ron

| Burlan_Raul_1999 explică (pentru RAY):

Perfect. Mersi mult. Te pe Amazon cautam sa-l iau, doar ca majoritatea nu aveau transport spre Romania. Acuma cateva zile nu gasisem unul sa-l livreze. laughing

1 răspuns: