| Canndii a întrebat:

Buna TPU
După ce am dat restart laptopului, mi-a apărut blue screen cu ceva gen "bad_system_config_info" sau nu știu cum. Îmi spune sa dau restart. Am dat de câteva ori și degeaba. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

Singura solutie este sa iti bagi din nou windowsul...ai multi virusi asa am patit si eu...ii dai o resoftare si o sa fie ok

3 răspunsuri:
| Lupu_Rafael_1981 a răspuns:

Cea mai usoara metoda sa iti reinstalezi windows.Incearca mai multe variante de windows.

| En3Rgi a răspuns:

Sau poti sa umbli prin setari la bios, inainte sa porneasca apesi "delete" si intri in bios, si stiu ca erau niste setari pe acolo cu "cd-room" la boost.Asa l-am facut eu cand nu imi pornea.Bafta!

| octav005 a răspuns:

Posibil sa fie si de la memoria ram.