| JulieR a întrebat:

Dupa ce mi-a reinstalat cineva windows-ul de la laptop am avut o problema. Cand apelam pe cineva pe messenger acea persoana nu ma auzea am reusit sa fac sa mearga microfonul pe la setarile mesengerului (ianinte de asta am umblat in tot control panel'ul la sound sa il fac sa mearga) si totul pana azi cand am constatat ca pe skype iar nu ma aud persoanele, dar pe mess da ce e de facut?

1 răspuns:
| SSWK a răspuns:

Nu ti-a facut treaba buna, cheama acea persoana sa iti faca laptopul functional.
Incearca sa-ti cumperi si un microfon extern, pe care sa-l conectezi la laptop, nu-i foarte scump si vezi daca asta iti rezolva problema.