| FoundYouLover a întrebat:

TPU! E pe-aici cineva care se pricepe la probleme legate de calculatoare? Am si eu o problema cu laptopul meu si anume ca uneori mi se duce bateria si cand bag incarcatorul in laptop si in priza, calculatorul meu se poarta ca si cum nu as fi bagat incarcatorul, imi arata in continuare ca mi se duce bateria, in loc sa imi scrie cat la suta s-a incarcat bateria si ca e alimentata si ca se incarca. Bateria mea nu are nimic, sunt sigura, ca mi-am cumparat baterie noua la laptop in urma cu un an, deci nu poate fi decat incarcatorul. Dar ce pot face daca nu am bani pentru un incarcator nou?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asigura-te ca ai incarcatorul conectat corect la priza. daca acesta este intre-rupt pe parcurs, daca l-ai intins din greseala sau l-ai prins in usa de exemplu pot aparea problema. mai poate fi si priza sunt destui care uita sa o deschida.seara placuta.

1 răspuns:
| jeffdragos a răspuns:

Da parerea mea ar fi ca sa cumperi un incarcator nou sau inainte sa mergi la o firma specializata