| lapadatgeorge a întrebat:

Este compatibila placa video Gigabyte AMD Radeon HD 5570, 1024MB, GDDR3, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E, cu procesor Intel Core 2 Duo 2 CPU 4400, 2.00 GhZ, cu 4 GB RAM?

Răspuns Câştigător
| HaLLuc1NogeN a răspuns:

Da este pci express, poti cumpara

6 răspunsuri:
| HaLLuc1NogeN a răspuns:

Daca placa ta de baza are PCI-express, da sigur ca este compatibila

| lapadatgeorge explică (pentru HaLLuc1NogeN):

Cum imi dau seama daca are PCI-E? big grin

| lapadatgeorge explică (pentru HaLLuc1NogeN):

Http://www.plici.ro/images/captur-1388589024.png

E buna? Am descarcat TechPower GPU, si imi zice ca am PCI-E x16... Te rog sa te uiti la poza! :)

| lisylsy a răspuns:

Singurele cerinte ar fi slot pci-E 2.1 si o sursa de 400W

| lapadatgeorge explică (pentru lisylsy):

Http://www.plici.ro/images/captur-1388589024.png

E bun slotul? Am descarcat TechPower GPU, si imi zice ca am PCI-E x16... Te rog sa te uiti la poza! :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru lapadatgeorge):

PciE x16 e pentru placa video pentru placa de sunet ai 2 sloturi PciE x1

| HaLLuc1NogeN a răspuns (pentru lapadatgeorge):

Da este pci express, poti cumpara