| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa iei hard drive-ul dintr-un calculator si sa il pui in altul si toate fisierele si Windows-ul sa fie ok?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, este posibil, daca chipsetul celor doua placi de baza este asemanator.
Daca nu, atunci se poate bloca.

| K0sti a răspuns:

Doar daca are acelasi chipset si procesor! Intel sau AMD!

| peperonies a răspuns:

E posibil dar improbabil.

| DaniTDCI a răspuns:

Hm. daca stau sa ma gandesc, nu prea, adica daca ai stat si ai vazut dupa reinstalare, chair prima pornire a windows-ului scrie pe ecran configurare windows pentru pc.sau ma rog,ceva de genul, aia inseamna ca windows-ul sa configurat pentru pc-ul respectiv, deci nu cred ca o sa iti functioneze, eu am incercat cu un hard de la laptop, l-am conectat la pc si nu a mers

| TimSem a răspuns:

Da, este în regulă. Totul este pe hard drive.