| demonady2 a întrebat:

Buna TPU eu am un router wireless si i-am dat unui prieten acces la retea el vrea sa activeze hot spot de pe telefon si vrea sa se conecteze la laptop, dar nu poate deoarece atunci cand activeaza hot spot-ul ii da o eroare si anume "A aparut o eroare e retea" desi prinde 2 linii de semnal de pe telefon, dar de pe laptop prinde 4 linii, in total sunt 5 linii. Am mai incercat cu un alt laptop cu un program si am activat hot spotul si a functionat. Care stie va rog un raspuns dau funda

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Hotspotul nu se poate porni atunci cand esti conectat la wi-fi. Hotspotul foloseste internetul mobil. Adica daca ai mega pe cartela faci hotspot si poti si ai pe net laptop si desigur ca mega aia se consuma.